צרו קשר
ּ

מוסכים בחיפה

כל בעל רכב מבקר במוסך אחת לשנה לפחות – כאשר הוא מעוניין לעשות טסט לרכב או כשעליו לתקן רכיבים חיוניים לאחר תאונה. מוסכים בחיפה זמינים ונגישים בעבור תושבי חיפה, הקריות וכל מי שגר בצפון. אם אתם מעוניינים להפקיד את הרכב שלכם בידיים טובות, חשוב למצוא מוסך מקצועי. מוסך רוברט בן זריהם ובנו פועל במשך 40 שנה ומתקן רכבים מכל הסוגים – יפניים, אירופאיים, קוריאניים ועוד.

מוסכים בחיפה והצפון – תיקונים נפוצים

עובדי מוסך מקצועיים נתקלים לא אחת בתיקונים רבים ומגוונים. אלה כמה מבין התיקונים הנפוצים יותר:

  • החלפת פלאגים – פלאגים ברכב אחראיים על ההתנעה שלו. אלה למעשה המצתים המפעילים את מנוע הבעירה הפנימי של הרכב. בניגוד לחלקים אחרים ברכב, לא תמיד קל להבחין בכך שיש בעיה במצת. משום כך, מומלץ לפנות למוסך לבדיקת פלאגים בכל כמה עשרות קילומטרים.
  • טיפול תקופתי – או במילים אחרות: טסט. אם לא מדובר ברכב חדש )הזקוק אף הוא לבדיקה, אך לא אינטנסיבית כל כך(, חשוב לבצע טסט. במסגרת הטסט בודקים מגוון רחב של תפקודים: בלמים, מגבים, מערכות איתות ותאורה, צמיגים, מערכת פליטה, כיוונם של הגלגלים, תקינותן של לוחיות רישוי ועוד.
  • החלפת רצועת טיימינג – זוהי רצועת הגומי המובנית בתוך הרכב והתפקיד העיקרי שלה הוא לתזמן את פעולתם של חלקי המנוע, כך שהרכב ינוע ללא תקלות. חשוב לדאוג להחלפת רצועת הטיימינג בהקדם האפשרי, אחרת הרכב שלכם עלול לעצור ולא להתניע יותר. כמו כן, נזק חמור עלול להיגרם למנוע בגלל רצועה קרועה.
  • החלפת בלמים – הבלמים הם אחד הרכיבים החשובים ביותר ברכב, ובלעדיהם יכול הנהג למצוא את עצמו מעורב בתאונה קטלנית. אם אתם חושדים בכך שהבלמים אינם מגיבים כראוי, יש לפנות למוסך במהירות.

בוחרים מוסכים בחיפה והקריות

מוסכים בחיפה ממוקמים באזורים רבים, ודווקא בגלל הריבוי שלהם חשוב לבחור את המוסך המתאים לכם ביותר. ראשית, חשוב לוודא כי המוסך מתקן את סוג הרכב שלכם. שנית, מומלץ לבדוק כמה זמן הוא קיים. ככל שמדובר במוסך ותיק יותר, כן הסיכוי לקבל שירות איכותי ומהיר הוא גבוה יותר. ושלישית, בחנו את הביקורות וההמלצות של לקוחות שביקרו במוסך לפניכם. כך תוכלו ללמוד רבות על המוסך שאליו אתם מתכוונים לפנות.

מוסכים בחיפה, קריות והצפון

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ