צרו קשר
ּ

מוסך עכו

בעלי הרכבים בעכו מכירים לפחות מוסך עכו אחד אשר מסייע להם בכל הדרוש לתיקונים. המוסך הוא ביתם של המקצוענים המבינים בכל חלקי הרכב הרבה מעבר לאדם הממוצע, שכן מרבית הנהגים בישראל (וגם בעולם) אינם יכולים לתקן את התקלות שברכב שלהם. מוסך רוברט בן זריהם ובנו פתוח לקראת כל אדם אשר מעוניין בטובת הרכב שלו, מכיוון שהוא מעניק שירותים איכותיים למגוון רחב של רכבים. נוסף על כך, המוסך מצויד בכל המכשירים הטכנולוגיים הדרושים לצורך הטיפול ברכבים.

מוסך עכו – מתכוננים לכל מצב

מוסך עכו מקצועי יהיה זמין לקראתכם בכל מצב, אך לעתים תקלות ברכב מתרחשות בשטח ואתם צריכים לפעול בהתאם. משום כך, אלה הדברים שצריכים להיות זמינים ברכב שלכם בכל עת, על כל צרה שלא תבוא:

  • מדריך ההפעלה כאשר אתם קונים רכב, אתם מקבלים מדריך הפעלה (בדרך כלל מדובר בשני מדריכים – אחד בעברית והשני באנגלית). במדריך מצוי כל המידע אשר לו אתם זקוקים ובאמצעותו תוכלו לפרש בזמן אמת את משמעותן של נורות חשודות המופיעות על לוח המחוונים.
  • כבלים להתנעה – אלה שני הכבלים שנועדו לסייע במקרה שבו מתרוקן המצבר ולא ניתן להתניע את הרכב. תוכלו גם לעזור לחבר ששכח לכבות את האורות.
  • ערכה להחלפת צמיג – פנצ'ר ברכב אינו נעים לאיש, אך באמצעות ציוד נלווה מתאים ניתן להגיע לפנצ'רייה הקרובה ללא תקלות. ערכה להחלפת צמיג מצויה בתא המטען של הרכב והיא כוללת גלגל רזרבי, מוט לפתיחת האומים ומגבה (ג'ק).
  • הציוד הזוהר – משולש אזהרה אדום ואפוד זוהר הם שני רכיבים חיוניים השומרים על בטיחותו של הנהג במקרה שבו הוא נאלץ להחליף גלגל או לטפל בתקלות אחרות הנוצרות ברכב. כשיוצאים מהרכב חשוב ללבוש את האפוד. את המשולש יש להתקין במרחק של כ-100 מטרים מהרכב, על מנת לאפשר לנהגים להאט.

מוסך בעכו – מצמצמים את התקלות

אף נהג אינו אוהב להיתקע באמצע הכביש בעקבות תקלה ברכב אשר אינה מאפשרת לו נסיעה תקינה. ניתן לצמצם את הסיכויים להיווצרותן של תקלות בלתי צפויות על ידי שתי פעולות פשוטות. ראשית, חשוב לנהוג בזהירות ולשים לב לעצמים חשודים בכביש. שנית, יש לפנות למוסך מקצועי על מנת לבצע בדיקה תקופתית לרכב.

מוסך עכו

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ