צרו קשר
ּ

טיפול תקופתי לרכב

טיפול תקופתי לרכב בחיפה והקריות

טיפול תקופתי לרכב הוא טיפול חיוני והכרחי שמוכרח לעבור כל רכב. במהלך טיפול זה נבדקים רכיביו השונים של הרכב במטרה לאבחן אם הוא כשיר לנסיעה או לא. בעבר היה צורך לשלוח את הרכב לטיפול לאחר נסיעה מצטברת של 10,000 קילומטרים. היום, לעומת זאת, חל שיפור ניכר בטכנולוגיית הייצור של הרכב, ובעלי רכבים רבים נהנים מטיפול תקופתי אחת ל-20 או 30 אלף קילומטרים או אחת לשנה. מוסך רוברט בן זריהם ובנו הוא המקום לבדוק בו את הרכב שלכם. המוסך הוקם לפני כ-40 שנה, ומאז ועד היום צבר ניסיון רב בתיקונים שונים.

דברים שכדאי לדעת על טיפול תקופתי רכב

אנשים לא מעטים מתעלמים מהוראותיו של היצרן ואינם בודקים את הרכב שלהם כאשר מגיעה התקופה שבה עליו לעבור טיפול. התעלמות זו פוגעת בתפקודו של הרכב ואף עלולה להוביל לתאונה. כמו כן, כאשר ניגשים לבצע טיפול תקופתי לרכב, יש להביא בחשבון כמה דברים:

  • חשוב לשים לב להוראות המדויקות של היצרן כאשר מדובר בטיפול ברכב. האם יש לקחת את הרכב לבדיקה בכל שנה או כעבור נסיעה מצטברת של 20,000 קילומטרים?
  • מה בודקים – במהלך הטיפול ברכב נבדקים פרמטרים שונים כמו שמן מנוע, נוזל קירור, שמן בלמים, מצבר, צמיגים, רצועות, בולמי זעזועים ורכיבים אחרים החיוניים לתפקודו של הרכב.
  • לבדוק את הרצועה – אחד הדברים הבולטים שבודקים במהלך הטיפול התקופתי הוא תקינותה של רצועת הטיימינג האחראית על התזמון של רכיבי המנוע. שכן, כאשר הרצועה הזו נקרעת, הרכב אינו יכול להמשיך בנסיעה הרגילה והמנוע שלו עלול להיפגע.

להבדיל בין סוגי הטיפולים

טיפול תקופתי לרכב יכול להתחלק לכמה סוגים בהתאם לסוג הרכב ולהוראות היצרן הבאות עמו. בין הטיפולים השנתיים והתקופתיים ניתן להזכיר בדיקות לקראת הכנה לטסט שנתי, טיפולים המבוצעים לאחר שהרכב נסע מעל 15,000 ק"מ, בדיקת הרכב לקראת החורף, מילוי גז למזגן, הכנת הרכב לקראת הקיץ (ביצוע פעולות כמו בדיקת מפלס המים במצבר, בדיקת תקינותו של המצבר), טיפול כיוון פרונט וכדומה. חשוב לבחור מוסך טוב ומקצועי לביצוע הבדיקה התקופתית, שכן היא זאת שתקבע בסופו של דבר את איכות נסיעתו של הרכב שלכם.

טיפול תקופתי לרכב בחיפה והקריות

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ