צרו קשר
ּ

חשמלאי רכב בקריות

זה יכול לקרות לכל אחד מאתנו. אתם קמים יום אחד בבוקר ומגלים לחרדתכם ששכחתם לכבות את האורות ברכב. לאחר שקראתם לחבר כדי שיעזור לכם למלא את המצבר המרוקן, אתם מודאגים בקשר לתפקודו העתידי של המרכיב החיוני הזה שמספק חשמל לרכב שלכם. חשמלאי רכב בקריות יוכל לבדוק את מצבו של המצבר שלכם לעומק ולוודא שהוא לא נפגע כתוצאה מטעות אנוש שעלולה לקרות לכולנו. מוסך רוברט בן זריהם ובנו הוא מוסך מקצועי הפועל במשך 40 שנה. הצוות המקצועי שלו מוצא פתרון לכל תקלה אפשרית ברכב.

חשמלאי רכב בקריות – בודקים את המצבר

חשמלאים מקצועיים נתקלים רבות במצברים חדשים כמעט אשר נשחקים במהירות. בעלי רכב בלתי זהירים מקצרים את חייו של המצבר ופוגעים באיכותו. התוצאה אינה מאחרת לבוא: יום אחד הם מגלים כי ישנו קושי רב להתניע את הרכב וכי יש צורך להשקיע כסף על מצבר חדש. כדי למנוע את שחיקתו של המצבר, כדאי לשמור עליו היטב. אלה כמה טיפים שימושיים בתחום המצברים:

  • בקרו אצל חשמלאי רכב בקריות בכל שלושה-ארבעה חודשים. החשמלאי יבדוק את המצבר ויאתר תקלות מבעוד מועד.
  • תוכלו להבחין לבד אם יש בעיה במצבר. התבוננו בקופסת המצבר ונסו לזהות כבלים קרועים או סדקים בקופסה.
  • חשוב לבדוק את גובה המים במצבר. יש להוסיף מים מזוקקים בלבד שגובהם אינו עולה על 3 מ"מ. מומלץ לבדוק את מפלס המים אצל חשמלאי רכב מקצועי, בייחוד לקראת תקופת הקיץ.
  • אם אתם נעדרים מהבית למשך תקופה ארוכה, חשוב לוודא שיהיה מי שיוכל להתניע את הרכב בכל 4 ימים למשך 20-15 דקות. אם אין מי שישגיח על הרכב שלכם, ניתן גם לנתק את כבל המינוס שלו כדי למנוע את התרוקנותו.

החלפת מצבר ע"י חשמלאי רכב מקצועי בקריות

החלפת מצבר לבד נשמעת מפתה, שכן ממבט ראשון אתם יכולים לחסוך בכסף. עם זאת, אם אינכם יודעים כיצד להחליף את המצבר כראוי, אתם עלולים להסב לו נזק, או גרוע מכך – להסב נזק לעצמכם (מצבר רגיל של רכב בנוי על מים וחומצה) חשמלאי רכב בקריות יודע להקפיד על כל כללי הזהירות הדרושים ויש לו ניסיון רב בתיקון מצברים.

חשמלאי רכב בקריות

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ