צרו קשר
ּ

חשמלאי רכב בחיפה

כל בעל רכב יודע שהמצבר הוא רכיב חיוני ברכב המספק לו את החשמל. בזכותו אפשר להתניע את הרכב, לשמוע רדיו או להדליק את המזגן. עם זאת, לעתים קיימת בעיה במצבר שעלולה לפגוע באיכות הנסיעה. במקרים אלה, חשמלאי רכב בחיפה הוא האדם הנכון לפנות אליו. מוסך רוברט בן זריהם ובנו הוא מוסך מקצועי המציע לא רק שירותי רכב, אלא גם טיפול לרכב, הכנה לטסט ועוד.

חשמלאי רכב בחיפה – לתקן מצבר

תיקון מצברים הוא אחד התיקונים הנפוצים ביותר שבהם נתקל חשמלאי רכב בחיפה. חושבים שהמצבר שלכם מקולקל? כך תזהו את הבעיה:

  • הרכב לא מתניע – אתם מנסים להתניע את הרכב, אך הוא אינו מגיב. או לחלופין, אתם מצליחים להתניע בסופו של דבר, אבל לאחר מאבק מתמשך עם המפתחות של הרכב.
  • הרכב מתקתק – בעת הניסיון להתניע אתם שומעים תקתוקים הבוקעים מן הרכב. זה יכול להיות גם רעש של ניסיון התנעת הרכב.
  • המצבר אינו מספק את החשמל כראוי – הדבר מתבטא בתאורה חלשה או צלילי רדיו דועכים.

המצבר הוא באחריותכם

לא נעים להתמודד עם מצבר מקולקל, בייחוד אם אתם ממהרים לפגישה חשובה ומגלים שאינכם מצליחים להתניע את הרכב. כדי להקדים תרופה למכה ולהאריך את תפקודו של המצבר, ניתן לנקוט בכמה פעולות. ראשית, נסו לצמצם את צריכת המזגן בימי הקיץ. אף על פי שהמצברים בארץ נועדו להתמודד עם האקלים החם, מומלץ שלא להעמיס עליהם בתקופה החמה של חודשי יולי-אוגוסט. במקום זאת, פתחו מעט את החלון ותיהנו מבריזה קלה. שנית, במהלך המתנה ארוכה ברכב, כדאי לדומם את המנוע כדי לא לבזבז את כוחותיו של המצבר.

ולבסוף, אם אתם נוסעים במשך תקופה ארוכה ומשאירים את הרכב בחנייה הביתית, מומלץ לנתק את כבל המינוס שלו. לחלופין, תוכלו לבקש משכנים או חברים קרובים להתניע את הרכב בכל כמה ימים למשך רבע שעה.

חשמלאי רכב בחיפה והקריות שיחליף לכם את המצבר

באופן כללי, ניתן להחליף את המצבר לבד. לשם כך, יש לנתק את קוטבי המינוס והפלוס במצבר, לפתוח את הגשר השומר על המצבר, להוציא את המצבר ולמקם את החדש במקומו. עם זאת, אם אינכם בטוחים במה שאתם עושים, כדאי לקרוא לחשמלאי רכב מקצועי.

חשמלאי רכב בחיפה

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ