צרו קשר
ּ

הכנה לטסט

"טסט לרכב" אינו צמד המילים המועדף על הנהג הממוצע. עבור רבים, הטסט כרוך בהיעדרויות מהעבודה ובהוצאות כלכליות לא מעטות. עם זאת, הכנה לטסט נועדה לפתור את מרבית התקלות ולהכין את הרכב לקראת המבחן של מכון הרישוי. כשמדובר בהכנה שכזו, מוסך רוברט בן זריהם ובנו עובד בשיטתיות. הוא בודק כל רכיב ורכיב ברכב, מתקן תקלות ומכין את הרכב לקראת הטסט.

הכנה לטסט לרכב – מה בודקים בטסט?

עושים טסט לרכב בפעם הראשונה בחייכם? לא יודעים למה לצפות בטסט? אלה כמה דברים שייבדקו בטסט מטעם מכון הרישוי:

  • בלמים – אחת המערכות החשובות ביותר שנועדו להציל חיים. בלמים בלתי תקינים עלולים לגרום לתאונות קטלניות, מכיוון שהם ימנעו מכם לעצור בזמן. משום כך, זהו אחד הדברים הראשונים שבודקים המומחים.
  • תאורה ואיתותים – אתם צריכים לאותת כראוי כאשר אתם פונים ימינה ושמאלה ולהדליק אורות בחשיכה. תקינותה של התאורה נבדקת על ידי מכון הרישוי.
  • בדיקת מגבים – תקינותם של המגבים היא קריטית, בייחוד בתקופת החורף הגשומה: הם מאפשרים לכם לראות את הדרך למרות המבול היורד בחוץ.
  • הגה – בדומה לבלמים, גם ההגה הוא אחד הרכיבים המשמעותיים של הרכב המאפשרים לכם לכוון את תנועתו של הרכב שלכם.
  • בדיקת מערכת הפליטה – זוהי מערכת אשר עלולה לזהם את האוויר ולפלוט גזים רעילים, כאשר היא בלתי תקינה.
  • צמיגים – במהלך הטסט נבדקים ארבעת הצמיגים של הרכב וגם הצמיג הרזרבי. משום כך, לפני הטסט חשוב להוציא את הצמיג הרזרבי מתא המטען ולוודא שהוא תקין.
  • לוחית הרישוי – לוחית הרישוי של הרכב צריכה להיות ברורה ותקינה. אם יש לכם מתלה לאופניים המוצמד לתא המטען, חשוב לדאוג ללוחית רישוי גם עבורו.

הכנה לטסט לאוטו – מתכוננים לקראת הבחינה

כשם שאתם מכינים את כל המסמכים הדרושים במטרה לעבור בחינה באוניברסיטה, כך גם במסגרת הכנה לטסט, בה הרכב שלכם יהיה זקוק למסמכים כדי לעבור את הבדיקה. לפיכך, יש להגיע לטסט במכון המוכר על ידי משרד הרישוי בלבד, ולא פחות חשוב – לשלם אגרה עבור הרכב. מומלץ להצטייד בכל המסמכים הדרושים: רישיון רכב מקורי, תעודת הזהות של בעל הרכב, תעודת ביטוח תקפה. כמו כן, אם אדם אחר מעביר את הטסט במקומכם, חשוב לספק לו ייפוי כוח.

הכנה לטסט בחיפה והקריות

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ